درباره ما

فروشگاه اینترنتی ناب سل ؟

همیشه به دنبال ناب ترین ها باشید.

درعصر کنونی پیشرفت تکنولوژی و صنعت و IT ، نحوه و روشهای خرید را از نوع سنتی به سیستم نوین تغییر داده است ، با این تغییر روشهای مختلفی را رو در روی فروشندگان و خریداران انواع کالاو خدمات قرار داده است ، در این اراِیه خدمت جدید مزایا مختلفی برای خریداران کالا  وجو دارد که مهمترین آن صرفه جویی در وقت هزینه و همچنین عدم تردد مشتری به محل کالا در فروشگاهها ومحل تولید کنندگان کالا میباشد  که این مهم نیز سهم زیادی در کم کردن ترافیک وحذف مخاطرات سفرهای درون شهری و برون شهری و کم کردن آلودگی هوای شهرها  به دنبال داشته است.

با توجه به اینکه هدف اصلی ما از خرید  ، بر طرف کردن  نیازمان با مشاهده کالا و قیمت مناسب وکیفیت آن میباشد دیگر لزومی ندارد ما خودمان را به کالای مورد نظرمان برسانیم زیرا با حضور در منزل ، هتل ، و محل کار باصرف کمترین وقت و زدن چند کلید روی موبایل یا کامپیوتر شخصی ،آن کالای دلخواه است که خودش را به ما خواهد رساند .

وقت طلاست ؟

درتمامی اعصار ارزش زمان با طلا سنجیده میشود که همه ما با جمله ، وقت طلاست آشنا هستیم و عملی سازی حفظ این گوهر با ارزش ، با رشد تکنولوژی IT و امکاناتی که شبکه جهانی اینترنت فراهم کرده میسر شده است و نتیجه بسیار مهم آن برای خریداران کالا و خدمات ، صرف کمترین زمان و هزینه بوده است .

ناب سل :   بررسی ناب ، انتخاب ناب ، و خرید آنلاین ناب

گروه ناب سل در سال 1393 با بکار گیری  کارشناسان مجرب در حوزه IT ، بازرگانی ، و بازاریابی خرید کالا، با رویکرد کیفیت ، و قیمت مناسب ، متناسب با سلیقه و ذوق مشتریان خود ، با اولویت انتخاب تولیدات کالای مشابه ساخت داخل تشکیل گردیده است  ، تا سهمی در ایجاد شغل و رشد اقتصادی کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

 

ناب سل فروشگاه اینترنتی میباشد که به مشتریان خود در انتخاب و خرید انواع کالاها در حوزه دیجیتال ، پوشاک ، خانه و اشپزخانه ، ابزار ، و گردش و سرگرمی اراِیه خدمت می نماید .

ما با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و اخذ لوگوی رسانه های برخط از مرکز فتاوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ ، جهت اعتبار سنجی بیشتر فعالیت قانونی خود نسبت به مشتریان عزیز متعهد می باشد .

ناب سل با رویکرد مستمر و اعتقاد به این مهم که حق همیشه با مشتری است پا به عرصه این خدمات گذاشته و سعی دارد دراین مسیر با تهیه کالای با کیفیت متناسب با قیمت و در اختیار گذاشتن حق تغییر کالا و مرجوع نمودن آن  تا 7 روز بی قید و شرط ، رضایت مشتریان خود را همواره پشتیبان خود قرار دهد .

واحد امور مشتریان ناب سل به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند تحویل حضوری و تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این واحد مراجعه فرمایند. همچنین پل ارتباطی ما با سایر هموطنان از طریق شرکت پست بوده و کالا های خریداری شده در اسرع فقط و با کمترین هزینه ارسال حواهد شد.

در این راستا از تولید کنندگان محترم داخلی ، با تولید کالاهای با کیفیت نیز دعوت بعمل آورده و می آوریم تا جهت ارائه و فروش کالاهای خود با ما همکاری نمایند.